Zamiast firmowego dress codu

Home  >>  Bez kategorii  >>  Zamiast firmowego dress codu

Zamiast firmowego dress codu

Bywają firmy, którym zależy na budowie profesjonalnego wizerunku, opartego między innymi na odpowiednim stroju ich pracowników. Tego typu przedsiębiorstwa wymagają eleganckiego ubioru od swoich pracowników, jednak nie tylko garnitur czy żakiet może być elementem firmowego dress codu.

Bywają branże gdzie wymagane są specjalne ubrania, jedne z nich są jednocześnie odzieżą ochronną, która zabezpiecza ciało przed poparzeniami czy uszkodzeniami. Inne są to stroje robocze, które zapewniają, że pracownik podczas pracy nie ubrudzi swojego prywatnego stroju, jeszcze inne mają zapewniać swobodę ruchu w każdej sytuacji.

Firmy, które nie chcą wprowadzać sformalizowanych zasad ubioru dla swoich pracowników, oraz te których nie dotyczy stosowanie odzieży ochronnej, również poszukują swojego sposobu na jednolitość stroju pracowników. Takim sposobem może być między innymi koszulka czy elegancka koszula z nadrukowanym na nim logo firmy lub hasłem reklamowym. Takie koszulki można zamówić między innymi na stronie –  sitodrukarnia.pl. Innym sposobem jest również określenie kolorystyki ubrań w jakich mają przychodzić do pracy zatrudnieni w firmie ludzie, lub rodzaju ubrań, które powinni zakładać. Można np. określić, że wszyscy powinni zakładać do pracy koszule z kołnierzem, jednak jej kolor, wzór czy to co założą na dolne partie ciała, pozostaje ich swobodną decyzją.

Istnieje wiele możliwość sprawienia, żeby stroje pracowników były jednolite, pamiętajmy tylko, że nie w każdej branży jest to element niezbędny.

Możliwość komentowania Zamiast firmowego dress codu została wyłączona

admin

Bez kategorii

No tags

AUTHOR

Comments are closed.