Używane wózki widłowe nie są gorsze od nowych! Śmiało z nich korzystaj

Home  >>  Bez kategorii  >>  Używane wózki widłowe nie są gorsze od nowych! Śmiało z nich korzystaj

Używane wózki widłowe nie są gorsze od nowych! Śmiało z nich korzystaj

W wielu firmach, aby zaoszczędzić zamiast na nowe sprzęty stawia się na tańsze od nich, bo używane. Wózki widłowe to jeden z takich sprzętów, który wcale nie musi by nowy, by dobrze się sprawował, a różnice w cenie są znaczne, gdy porównany towar nowy z używanym. Wózek widłowy nazywany inaczej podnośnikiem nie musi być nowy, ale musi pochodzić ze sprawdzonego źródła. Dlatego wszystkim polecamy http://www.lemarpol.eu/Lemarpol-2.html – firmę, która oferuje sprawdzony sprzęt świetnej jakości i w rozsądnych cenach.

Firma ta ma w swojej ofercie używane wózki widłowe od najlepszych firm; to marki takie jak toyota, jungheinrich czy komatsu. A więc takie, które są w tej branży synonimem jakości. Tego rodzaju wózek widłowy, nawet, jeśli jest używany to nadal sprawuje się bez zarzutu. Wszystko dlatego, że Lemarpol gwarantuje sprzęt, który jest zadbany i regularnie serwisowany.

 

Warto przy tym podkreślić, że jeśli chodzi o używane wózki widłowe to zakup nie jest jedyną opcją. Można je także wynająć w modelu krótkoterminowym, czyli poniżej trzech miesięcy lub długoterminowym, czyli na okres przekraczający trzy miesiące. To opcja dla tych, którzy dopiero rozkręcają swój biznes i potrzebują podnośnika, ale nie mają środków, by go zakupić. Warto tu podkreślić, że Lemarpol ma interesująca opcję zaliczania wpłat za wynajem na poczet przyszłego zakupu. Używane wózki widłowe możesz więc od nich najpierw wynająć, a potem je zakupić, niejako traktując wynajem jako formę ratalnego zakupu. To dobry pomysł, bo pozwala elastycznie zarządzać flotą pojazdów w zależności od tego, na jakim etapie rozwoju jest twoja firma i jakim budżetem dysponujesz, oraz jakie dokładnie masz potrzeby. Każdy przedsiębiorca wie, jak ważna jest taka elastyczność, gdy zarządza się biznesem.

 

Możliwość komentowania Używane wózki widłowe nie są gorsze od nowych! Śmiało z nich korzystaj została wyłączona

admin

Bez kategorii

No tags

AUTHOR

Comments are closed.