Gdzie doszkalać pracowników?

Home  >>  Bez kategorii  >>  Gdzie doszkalać pracowników?

Gdzie doszkalać pracowników?

Kraków to miasto, w którym organizowaniem w pełni profesjonalnych szkoleń menedżerskich zajmuje się http://www.wszechnica.uj.pl/pl/menedzer . Nie może ulegać wątpliwości, że najlepsze tego typu szkolenia przeprowadzane są właśnie w wielkich miastach.

Szkolenia menedżerskie przeprowadzane na przykład w Krakowie są bardzie cenione na rynku.

Dlaczego? Odpowiedzi jest co najmniej kilka:

  • w większych miastach szkolenia menedżerskie prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców, pochodzących najczęściej z macierzystych uczelni wyższych (małe miejscowości na ogół nie posiadają własnych uniwersytetów),

  • w trakcie szkoleń możliwe jest korzystanie przez pracowników z wielu rozrywek, co przeważnie nie wchodzi w grę w przypadku małych miasteczek czy wiosek,

  • szkolenia menedżerskie przeprowadzane na przykład w Krakowie są bardzie cenione na rynku pracy, gdyż ich ukończenie gwarantuje zdobycie certyfikatów i dyplomów uznawanych nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

 

 

Bez wątpienia warto zatem rozważyć odbycie przez pracowników kursów doszkalających w większych miastach. Wbrew pozorom, nie są one duże droższe niż szkolenia menedżerskie organizowane w mniejszych miejscowościach. Wysokość kosztów nie powinna mieć zresztą kluczowego znaczenia przy wyborze szkoleń. Najważniejsze jest bowiem, by cena była adekwatna do ich jakości.

AUTHOR

COMMENTS

Dodaj komentarz